Upravit stránku

Popis produktu

Vážení materiálu je možné realizovat také přímo na strojích, jako jsou kolové nakladače, vysokozdvižné vozíky, manipulátory apod. Průběžné monitorování nakládky umožňuje vyšší přehled, kontrolu a urychlení celého procesu.

Váhy HELPER určují hmotnost nákladu při zdvihu břemeneData jsou on-line přenášena přímo do informačního systému podniku nebo na cloudové úložiště. Toto dispečerovi přináší stále aktuální informace z celého areálu.


HELPER X

Jednoduchost, odolnost, výkonnost spolu s kvalitním displejem v HD provedení a podsvícenou klávesnicí.To jsou hlavní výhody HELPERu X. Bezdrátové připojení a okamžitá evidence dat neprodleně po navážení. Obsahuje USB port pro snadný přenos, zálohování a konfiguraci dat. Součástí je také volitelná vysokorychlostní tiskárna. Možnost úředního ověření.

HELPER MILLENIUM

Vyniká robustní konstrukcí a nízkou cenou.  Má jednoduchou intuitivní obsluhu včetně českého menu přístroje. Přesnost při vážení dosahuje 1% z hmotnosti nákladu na lžíci nakladače. Vysoký výkon a žádné prodlevy - váží se bez časových ztrát za pohybu. Volitelná tiskárna a možnost přenosu dat do PC přes kapesní DLogger dále zvyšují využitelnost vah HELPERu MILLENIUM.

HELPER MINI 

Vyniká kompaktními rozměry a nízkou cenou. Odolné provedení všech komponent, jednoduchá intuitivní obsluha včetně českého menu přístroje. Přesnost při vážení je lepší než ± 3 dílky, což obvykle činí 1-3% z maximální nosnosti stroje. Vysoký výkon a žádné prodlevy - váží se bez časových ztrát za pohybu. Volitelná tiskárna a možnost přenosu dat do PC přes kapesní DLogger dále zvyšují využitelnost vah HELPER MINI.


Fotogalerie

1
2

Technická specifikace

Váživost až 200 t
Dílek při vážení1/2/5/10/20/50/100 kg
Třída přesnostiY (b)
Přesnost vážení± 3d, (1-3%) dle typu stroje
Vážení za pohybu ano
Příslušenství a službytiskárna, bezdrátový přenos dat, úřední ověření

 


Praktické využití

Zvažujete, zda se tento produkt hodí pro Váš provoz? Zde je malá inspirace pro typické využití systémů HELPER pro vážení na strojích:

Vážení na vozidlech nachází uplatnění zejména tam, kde není možné nebo ekonomické vážit vozidla na silničních vahách. Váhy typu HELPER lze instalovat především na kolové nakladače a vysokozdvižné vozíky, ale také na některé dumpry, bagry a další stroje sloužící k nakládce vozidel.


Soubory ke stažení

Mapa využitípdf1.96 MB
HELPER MINIpdf307.09 KB