Upravit stránku

Popis produktu

Systém kontejnerových vah je určen pro přesné a bezpečné vážení kontejneru při překládce v logistických centrech a překladištích. Vážení je uskutečňováno při manipulaci portálovým jeřábem. Kontejnerové váhy jsou konstrukčně připraveny na zvýšené riziko rázů při pokládání těžkých kontejnerů.

Kamerový dohled a okamžitý přenos hmotnostních parametrů do informačního systému výrazně zvyšuje účinnost překládky v kontejnerovém centru.


Konstrukce

Aby bylo možné kontejner bezpečně položit na statickou váhu, je třeba zajistit odpovídající tlumení případných rázů. Speciální tlumiče umožňují ochranu vah i před vyššími nárazy při pravidelné práci s kontejnery na překladištích.

Tlumiče jsou umístěny na ocelové konstrukci vah obsahující tenzometrické hlavice. Váhy jsou uzpůsobeny pro vážení všech velikostí běžných kontejnerů, tj od 20´ do 45´.


Fotogalerie

1

Software

Vážicí systém poskytuje v reálném čase uživateli informaci o okamžité hmotnosti váženého kontejneru, veškerá data o jejich provozu včetně statistik, trendů a možných nestandardních kombinací při vážení. Komfortní software umožňuje vedle přehledné evidence kontejnerů, materiálů a dopravců i generování faktur, bilancí a exportu dat do návazných informačních systémů podniku.


Technická specifikace

ParametrHodnota
Váživost30/40/60 t
Dílek při vážení 10/20 kg
Třída přesnosti III
Rozměryd x š: (6-18) x 3 m
Vážení za pohybu ne
Schválení typu měřidla v ČR ano, obchodní

Rozšíření systému o další funkce a příslušenství

Systém kontejnerových vah je možné rozšířit o další příslušenství dle vašich požadavků:

Komunikace s dispečerským pracovištěm
Přehledové kamery

Zvažujete, zda se tento produkt hodí pro Váš provoz? Zde je malá inspirace pro typické využití kontejnerových vah:

Pro rychlou manipulaci s kontejnery pomocí jeřábu lze efektivně využít kontejnerové váhy, které jsou konstrukčně připraveny na zvýšené riziko rázů při pokládání těžkých kontejnerů. Díky své povaze vynikají vysokou přesností.


Soubory ke stažení

Mapa využitípdf1.96 MB