Upravit stránku

Řešíte požadavky normy SOLAS? 

Nová norma k mezinárodní dohodě pro bezpečnost života na moři SOLAS, která nařizuje vážení nákladu ještě před tím, než se ocitne na palubě lodi, vstoupila v platnost 1. 7. 2016. Toto pravidlo zvyšující bezpečnost námořní přepravy zabraňuje skrytému přetěžování kontejneru, kdy skutečná hmotnost neodpovídá deklarovaným údajům.
Přinášíme řešení, jak spolehlivě vyhovět závazkům vyplývajícím z aktuální normy. Integrací vážicích systémů do logistických areálů nebo zabudováním vah na kontejnerové manipulátory se vypořádáváme s novými standardy a normami. Významně se tak zvyšuje bezpečnost a efektivita přepravy nákladu. 


Váhy pro kontejnerová centra

Kontejnerové váhy jsou určené pro manipulaci s kontejnery pomocí jeřábu. Váhy jsou konstrukčně připraveny na zvýšené riziko rázů při pokládání těžkých kontejnerů. Díky své povaze vynikají vysokou přesností.

Dynamický systém vážení VM-1.2 
určí hmotnost kontejnerů, celkovou hmotnost vozidla, zatížení náprav a skupin náprav, tedy hmotnostní parametry běžnými mostovými vahami nezjistitelné. Informace o hmotnosti jednotlivých kontejnerů je odesílateli známa ještě před jejich samotným uskladněním. Celoroční provoz i ve velmi náročných provozech.

Váhy HELPER jsou montovány přímo na kontejnerové manipulátory. Dokáží určit hmotnost nákladu při zdvihu břemene. Data jsou on-line přenášena přímo do informačního systému podniku nebo na cloudové úložiště. Toto dispečerovi přináší stále aktuální informace z celého areálu.Soubory ke stažení

Mapa využitípdf1.96 MB